dijitalbasin.com
Uygulamada Aç
Home Page / Yayıncıların Çözüm Ortağı Dijital Basın
Yayıncıların Çözüm Ortağı Dijital Basın
  • Yayıncıların Çözüm Ortağı Dijital Basın
  • Bir yayıncı olarak siz de yayınınızı, fiziksel ulaşım engellerini ortadan kaldıran, gelişmiş kullanım araçları sunan ve yayın haklarınızı sonuna kadar koruyan Dijital Basın platformu üzerinden okuyucularınızın hizmetine sunmak isterseniz yapmanız gereken sadece ekteki formu doldurarak bizimle irtibata geçmenizdir. Ekibimiz sizlerle derhal irtibata geçerek gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

    Dijital Basın ile yayınlarınızın dijital ortama taşınması, buradan satışının yapılması, detaylı okunma raporlarına ulaşabilmek gibi pek çok avantaja sahip olacaksınız.
Dijital Basın’ın Yayıncılara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
Dijital Basın yapacağı tanıtım ve satış faaliyetleri ile yayınınızın yeni okuyuculara ulaşmasını ve yayın satış gelirlerinizin artmasını sağlar.
Yayınlarınıza elektronik ortamda ulaşan okuyucularınız için baskı yapma ihtiyacınız kalmaz. Bu sayede matbaa, kağıt, dağıtım ve benzeri giderlerinizi önemli oranda düşürebilirsiniz.
Yayınınızın Dijital Basın üzerinden ulaştığı okuyucu kitlesi ve tiraj bilgisini artık gönül rahatlığıyla ilan edebilirsiniz. Dijital Basın kayıtlı kullanıcı bilgileri üzerinden e-tirajınızı tüm resmi ve özel kuruluşlara şeffaf ve ölçümlenebilir şekilde sunmanıza olanak sağlar.
Dijital Basın’ın reklam modülü sayesinde ulusal ve uluslararası markalar, medya satın alma ajansları yayınınıza hiçbir aracıya gerek kalmadan, doğrudan reklam verebilecek.
Dijital Basın platformunun hukuki takibi ve desteği ile izniniz olmadan yayınlarınızın paylaşılmasının önüne geçecek ve emeklerinizin suistimal edilmesini engellemiş olacaksınız.
Hiçbir donanım ve yazılım harcaması yapmadan yayınlarınızı dijital ortama aktarın.
Platform aracılığı ile tüm abonelerinizin kullanım alışkanlıkları ve tercihleri ile ilgili detaylı okuyucu istatistiklerine kavuşacak ve içeriğinize buradan edindiğiniz verilerle yön verebileceksiniz.
Yayınınızı bir kez Dijital Basın’a yüklediniz mi gerisini bize bırakın. Abone ve okuyucularınızın tüm teknik destek ihtiyacını uzman teknik ekibimiz 7 gün 24 saat karşılıyor olacak.
Mobil uygulama oluşturma, entegrasyon, bakım ve geliştirme konularında yayıncı iş ortaklarımıza vereceğimiz destek ile okuyucu kitlenize farklı uygulamalar (İos, Android vb.) aracılığı ile zahmetsiz ve maliyetsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz.
Platformda yer alan iş ortaklarımız ile birlikte sahip olacağımız büyüklük ve ölçek, yapmanız gereken ve yayıncıların ortak kullandığı ürün ve hizmetlerin satın alma faaliyetlerinde gözle görülür bir maliyet azalışına zemin hazırlayacaktır.
Platformun sahip olduğu yüksek hacimli sunucular aracılığı ile yayınınız dijital olarak arşivlenecek ve hem sizin hem de abonelerinizin erişimine sürekli açık olacaktır.
Dijital Basın platformu aracılığı ile coğrafi engelleri kaldırıyor ve yayınızı çok daha geniş bir okuyucu kitlesi ile buluşturuyoruz. Yayın platformunu ve içeriklerini birçok mecrada farklı reklam, satış ve pazarlama mekanikleri ile hedef kitleye tanıtacak ve yoğun bir iletişim kampanyası yürüteceğiz.
Bu platform sayesinde sizler de çevrenin korunmasında, doğal hayatın sürdürülmesinde etkin rol alacak ve karbon ayak izinin azaltılmasına katkıda bulunacaksınız.