dijitalbasin.com
Uygulamada Aç
Home Page / Bireysel Abonelik
Bireysel Abonelik
  • Bireysel Abonelik
  • Gazete ve dergiler hayatımızın olmazsa olmazlarından. Pek çoğumuz güne birkaç gazeteye şöyle bir göz atmadan başlamayız. Gelişen teknoloji her alanda olduğu gibi gazete dergi okuma alışkanlıklarımızı da değişime zorluyor.

    Internet olgusu hayatımıza köklü değişimler getirmeye devam ediyor. Artık çoğumuz banka şubesinin yolunu bilmiyor, saatini, ayakkabısını alışveriş sitesinden temin ediyor ve haber alma ihtiyacını internet haber siteleri üzerinden karşılamaya çalışıyor. Ancak mevcut uygulamaların tek düze ve sıkıcı tasarımları, nereden karşınıza çıkacağı belli olmayan tuhaf reklam uygulamaları gibi sebeplerden ötürü alıştığımız okuma deneyimini de karşılayamadığımız bir gerçek.

    Bu durum yayıncıların yayınlarını kâğıda bastıkları tasarımlarıyla dijital ortama taşımasını akla getirdi. Biz de Dijital Basın olarak internet üzerinden gazete ve dergileri sevdiğiniz ve alıştığınız görünümleriyle sunmayı hedefledik.

    Bireysel abonelik ile takip ettiğiniz gazete ve dergilere web sitemiz üzerinden abone olarak teknolojinin sağladığı tüm olanakları kullanarak ulaşabilirsiniz.

    Bu abonelik paketinde bireysel kullanım esastır. Oluşacak tüm haklar aboneliği gerçekleştiren kişi üzerinde oluşmaktadır. Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz yayınları seçerek okumaya başlayabilirsiniz. Aboneliğiniz boyunca arşiv nüshalarına erişebilir, aboneliğinizden daha önceki sayıları satın alabilirsiniz.
New Subscription
New Subscription
• Şifreniz en az 6 karakter uzunluğunda olmalı.
• Şifre ve Şifre Onayla alanına girilen değerler aynı olmalı.